Sezona 2017


1. Kolo BOSKOVICE zisk 1 bodu!

K sehrání prvního kola druhé ligy družstev 2017 jsme zajeli do Boskovic, kde jsme se spolu s domácími utkaly ještě s Šuture, Břeclav a Bohumín. Bohužel tento den nezastihl většinu týmu ve formě a tak jsme nakonec odjeli se ziskem pouhého jednoho bodu a to po remíze s domácím týmem.


2. Kolo DOMA se ziskem 5 bodů!!!!!

K sehrání druhého kola druhé ligy družstev 2017 jsme nemuseli nikam jezdit, konalo se totiž ve ŽĎÁŘE, jako soupeři sem dorazily tyto týmy: Břeclav, Bohunice, Boskovice a Modřice. Druhé kolo bylo o poznání lepší než to první a to když jsme získaly 5 bodů z maximálních 8bodů.


3. Kolo BOHUNICE zisk 3 Bodů!!!

K sehrání třetího kola druhé ligy družstev 2017 jsme zajeli do Brna konkrétně místní část Bohunice, kde se sjeli všechny týmy druhé ligy k sehrání velkého kola. Nás tento den čekaly souboje s 2x Dobrá, Šuture a domácími Bohunicemi. Bohužel se mám k bodům podařilo dostat jen při soubojích s týmem Dobrá. Ale i zisk tří bodů z osmi není zlý.


4. Kolo MODŘICE zisk 1 bodu

K sehrání čtvrtého kola druhé ligy družstev 2017 jsme zajeli do blízkosti Brna konkrétně do Modřic, kde jsme se kromě domácího celku utkaly ještě s Boskovicemi. Bohužel se nemohla dostavit jednička týmu ale i tak značně oslabený tým dokázal aspoň jeden bod získat za remízu s domácím týmem. Velká škoda byla vždy v koncovkách zápasů kde mladí a méně zkušení spoluhráči nezvládaly hru a zbytečně inkasovaly.


5. Kolo BŘECLAV zisk 3 Bodů!!

K sehrání posledního (pátého) kola druhé ligy družstev 2017 jsme zajeli Břeclavi, kde jsme se kromě domácího celku utkaly ještě s Bohumínem. Téměř v plné sestavě a dobré naladě s jistotou nepostoupení do finále jsme získaly tři body ve dvou zápasech s Bohumínem, bohužel domácí byly nad naše síly.