Sezóna 2018


Sezóna 2018?

Rozhodně ji hodláme strávit v druhé lize a pokusíme se zabojovat o co nejlepší místa. Ze zákulisních zvěstí se bude hrát celorepubliková druhá liga, což bude zajímavé hlavně s ohledem na konfrontaci týmů z Čech a Moravy, které se jinak mohli potkat jen ve finále. Jinak stejně jako v sezoně 2017 zde lze očekávat servis statistik a krátké sestřihy fotek z kol kterých se jako tým budeme účastnit.


1. Kolo MODŘICE zisk 2 bodu!

K sehrání prvního kola celorepublikové druhé ligy družstev 2018 jsme zajeli do Modřic, kde jsme se setkali kromě s domácími ještě s týmy z  Břeclavi a Dobré. Dnes bylo na programu celkem pět kol, nás se ovšem týkala jen první tří kola kde jsme dvakrát hráli a jeden jsme dělali rozhodčí. V prvním zápase jsme poměrně lehce porazily tým Gunners Břeclav a získaly tak hned v prvním zápase první body této sezóny. Druhý soupeř, v tomto případě tým domácích měl jinou kvalitu a tak zápas ač byl poměrně vyrovnaný nakonec body spadly do klína soupeře.


2. Kolo DOMA se ziskem 2 bodů!

K sehrání druhého kola druhé ligy družstev 2017 jsme nemuseli nikam jezdit, konalo se totiž ve ŽĎÁŘE, jako soupeři k nám dorazily ve dvou případech i premiérově tyto týmy: STOCHOV, PRAHA, ŠUTURE, DOBRÁ . A hned v prvním zápase jsem překvapily a to když jsme porazily exprvoligový tým Stochov. Ovšem v následujících zápasech se nám již nedařilo a tak jsme žádné další body již nepřidaly.


3. Kolo BRNO zisk 6 Bodů !!!!!!

Jak již z Faceboku víte tak jsme všechny tři zápasy vyhrály teď čekáme na oficiální shrnutí dne od kapitána ( Martin Bednář).


5. a 6. Kolo bez vyjádření?!

Bohužel se kapitán družstva k posledním dvou kolům nevyjádřil. Pracujeme na zlepšení výstupu ze strany kapitána a trenéra týmu.

Naše umístění za sezónu 2018